צלם מגנטים לחתונות בקריות

השאירו פרטים לתיאום פגישה או חייגו 072-3936038
 

צילום מגנטים הוא צילום רגיל במהותו, אלא שבניגוד לצילום רגיל אותו נקבל על גבי דיסק און קי או כתמונה מפותחת, מדובר בצילום אשר מוטבע על מגנט. באופן זה, מתקבל מגנט יפה אשר האורחים יכולים לקבל בסוף האירוע וכך להישאר עם מזכרת נעימה מהחגיגות. המטרה העיקרית של צילום המגנטים היא לערב את האורחים בחגיגות ולהותיר להם מזכרת נחמדה ופונקציונאלית, שתלווה אותם במשך שנים רבות גם לאחר האירוע.

כיצד מתבצע צילום מגנטים לחתונות?
על אף מה שנהוג לחשוב, צילום מגנטים הוא לא פעולה מורכבת או מסובכת למדיי. למעשה, צילום זה מתבצע באופן זהה לצילומים אחרים הנערכים בחגיגות, וההבדל המהותי והיחידי בינו לבין סוגי צילומים אחרים, הוא בתוצר הסופי המתקבל – מגנט במקום תמונה מפותחת או קובץ ממוחשב. בדרך כלל, בעלי השמחה המזמינים את צילום המגנטים, יוכלו לבחור מבין מגוון רחב של מגנטים בסוגים, גדלים ועיצובים שונים. הצילום עצמו מתבצע בעמדה ייעודית אותה מקים הצלם במקום האירוע. האורחים אשר מגיעים לעמדה כדי להצטלם, יוכלו לאסוף את המגנט המוכן כבר לאחר מספר דקות.

איך נבחר צלם מגנטים לחתונות בקריות?
על אף שמדובר במגנטים ובמזכרות לאורחים, חשוב לזכור כי גם במקרה זה, רצוי לבחור בצלם מקצועי ומיומן לצורך ביצוע הצילומים. כדי לדעת כי כיום, צלמי הסטילס המגיעים לאירוע לרוב גם מבצעים צילום מגנטים, עניין המקל מאוד על בחירת הצלם ושילוב צילום המגנטים בחתונות או בכל אירוע אחר. בעת בחירת צלם מגנטים לחתונות בקריות, או בכל מקום אחר בארץ, כדאי לתת את הדעת על הפרמטרים הבאים:
• איכות המגנטים – ובכלל זה מידת החוזק שלהם, הגודל שלהם, העובי ועוד.
• איכות הצלם – רצוי מאוד להתרשם מעבודות קודמות של הצלם, הן בכל הנוגע למגנטים והן מעבודות צילום אחרות.
• עיצוב המגנטים – כדאי לדעת כי לרוב, מספק צלם המגנטים גם שבלונת עיצוב כלשהי יחד עם המגנטים, עליה מוטבע עיטור מסוים, תאריך האירוע ועוד. על אף שניתן להשתמש גם במגנטים לא מעוצבים, מגנטים מעוצבים לרוב "יקפיצו" משמעותית את מראה המגנט ויגרמו לו להיראות איכותי יותר.