צלם מגנטים לחתונות בחיפה

השאירו פרטים לתיאום פגישה או חייגו 072-3936038
 

אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר כיום באירועים בכלל ובחתונות בפרט, היא צילום מגנטים. כאשר אנו מזמינים צלם מגנטים לחתונות בחיפה, או לכל אירוע אחר בכל מקום בארץ, אנו משדרגים משמעותית את האירוע ומעניקים לאורחים שלנו מזכרת יפה ופונקציונאלית, אשר תשמש אותם למשך הרבה זמן. לפניכם כל מה שצריך לדעת על צלם מגנטים לחתונות בחיפה וצילום מגנטים באופן כללי.

כיצד נמצא צלם מגנטים לחתונות בחיפה?
על אף שצילום מגנטים הוא כביכול נישה נפרדת מצילום סטילס או וידאו, חשוב מאוד לוודא שהצלם אשר מבצע את הצילום הוא צלם סטילס מקצועי, משתי סיבות עיקריות: איכות התמונות וההדפסה ואיכות הצילום עצמו. על אף שצילום מגנטים הוא פעולה פשוטה, אותה יכולים לבצע גם אנשים ללא הכשרה נרחבת, רצוי מאוד שהאדם שמבצע את צילום המגנטים יהיה צלם סטילס מקצועי ומיומן, בעל ידע והבנה נרחבים בצילום – וזאת בשביל פרמטרים כמו קומפוזיציה, צבע ועוד, עליהם ייתן את הדעת רק איש מקצוע אשר מבין היטב את התחום. הקפדה על הפרמטר הזה תבטיח לכם מגנטים יפים, מקצועיים ואיכותיים, אשר יחזיקו מעמד למשך שנים רבות.

כיצד מתבצע צילום המגנטים בחתונה?
צילום מגנטים הוא פעולה פשוטה ומהירה, המתבצעת בעמדה ייעודית המותקנת באזור האירוע. בעמדה זו מצלם ומפיק הצלם את המגנטים. הצילום דומה במהותו לכל צילום סטילס אחר: האורחים יושבים או עומדים מול המצלמה, והצלם מצלם אותם במצלמת סטילס. התמונות עצמן מודפסות ומוטבעות על גבי מגנט, שהפרמטרים שלו נבחרו מראש על ידי בעלי השמחה. לעיתים קרובות, המגנטים יהיו מעוצבים – כלומר לצלם תהיה תבנית מעוצבת כלשהי (עם תאריך האירוע, מסגרת מסוימת וכו') אליה יכניס את התמונה שצולמה, ורק אז יבצע את ההדפסה. כך יקבלו האורחים מגנטים מעוצבים, יפים ומושקעים.
כמה זה עולה?
המחיר של צילום מגנטים משתנה מאוד, ותלוי בין היתר בפרמטרים כמו מספר המגנטים, גודל ואיכות המגנטים, ותק ואיכות הצלם ועוד. בדרך כלל, מדובר בתענוג שיעלה לנו אלפי שקלים בודדים בלבד, ויבטל לנו את הצורך ברכישת מזכרות לחלוקה לאורחים בתום האירוע.